Landskrona RK 2012-04-06
EQUIPE datasystem: Senaste resultatlista 2012-04-06 kl. 10:35
Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 Kategori B
Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 Kategori C
Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 Kategori D

Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 Kategori B Preliminär
6 anmälda, 6 startande, 2 placerade
Överdomare: Monica Pehrsson
Tävlingsledare: Kamilla Nilsson
Domare C: Jessica Larsson
 
PlatsRyttareHästPremieCTotaltProcent
 UppfödareHärstamning 
1Victoria CarlssonGo Flash for fun 18118164,643
 Trolleholms RFFriars Shanco - Wilcrick Sandman1 
2Ebba FranssonElliott 17617662,857
 Växjö RidklubbLucent - Porter2 
 
3Ida PerssonDiamant 17217261,429
 Åstorpsortens RFOkänd3 
4Isabell TornerupSimon 16916960,357
 Landskrona RKRedde 327 - Janus 2514 
5Maja RosenlindHarry 16416458,571
 Landskrona RKHilmer 495 - Göte 4115 
6Tova WingrenGildur 13613648,571
 Landskrona RKIlead 501 - Granit 3686 
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 Kategori C Preliminär
4 anmälda, 4 startande, 1 placerade
Överdomare: Monica Pehrsson
Tävlingsledare: Kamilla Nilsson
Domare C: Jessica Larsson
 
PlatsRyttareHästPremieCTotaltProcent
 UppfödareHärstamning 
1Angelica SjöholmZsazsa 18718766,786
 Hästhagens RFP.B. Zaid Ben Raswan ox - Rzewuski ox B4121 
 
2Blanca BossonElphins Darwin 17117161,071
 Torns RFRolls Royce - Hummelbro Daf2 
3Alice NilssonPower n Joy 15915956,786
 DagstorpsortenPower Boy RP - Zeldenrusts Neptun3 
4Michaela HallRosa-Marii 15615655,714
 Landskrona RKokänd - okänd4 
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt C:2 Kategori D Preliminär
10 anmälda, 10 startande, 3 placerade
Överdomare: Monica Pehrsson
Tävlingsledare: Kamilla Nilsson
Domare C: Jessica Larsson
 
PlatsRyttareHästPremieCTotaltProcent
 UppfödareHärstamning 
1Ellen GoitingKaizer 19319368,929
 Hermanstorps K&RKCoelenhage´s Prince Thatch - Parc Brigadier WDH 101 
2Pauline SchulzeIrish Mist 18818867,143
 DagstorpsortenJanus RC 71 - Hagens Jaguar RC 582 
3Jonna KureVivendie 17617662,857
 Viarps K&RKArs Vivendi - Zoogedacht3 
 
4Sanna PerssonSalvia 17217261,429
 Trolleholms RFOkänd - Okänd4 
5Hilda AnderssonRico 17017060,714
 DagstorpsortenOrchard Limb-Lopper - Oakley Bubbling On H102265 
6Sarah JohannessonKanaalzicht´s Cidris 16616659,286
 Stävie RFNieuwmoeds Patrick - Ralph6 
7Sarah BaaringHyland Toby 16516558,929
 Helsingborgs FRKVillage King - Grange Finn Sparrow7 
8Josefine OhlssonIdyllens Qackadua 16316358,214
 Lomma RidklubbSörbys Lotus RNF 120 - Rolökke Swallow RNF 1108 
9Johanna GrenerströmBel Air 16216257,857
 Landskrona RKOkänd - Okänd9 
10Emma LundbladJust Kevin 15615655,714
 Kågeröds Lantl.Okänd - Okänd10 
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport